Beşiktaş, Şişli, Kadıköy ve Beyoğlu ilçelerinde bulunan arsalarınıza veya eski binalarınıza sizin taleplerinizi gözönünde bulundurarak kat karşılığı proje teklifleri sunuyoruz.

Ayrıca kentsel dönüşüm çerçevesinde yeni yönetmelikleri gözönünde bulundurarak eski binanızı yeniden inşa ediyor ve inşaat süresince Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın kredi, kira vb yardımlarından faydalanmanızı sağlıyoruz.

Böylece hiçbir zahmete girmeden aylar içerisinde sıfır, depreme dayanıklı, daha zengin, güvenli ve konforlu yeni dairenizi teslim alabiliyorsunuz.

Teklif almak için tıklayınız...

Kullanım süresini doldurmuş bina ve dairelerinizin, iç donanımlarının günümüz mimarisine uygun, modern ürünlerle yenilenmesini gerçekleştiriyoruz.

Binanınızın komple yeniden tadilatı, güçlendirilmesi ve dış cephe ile tüm dairelerin iç mimarilerinin güncellenmesi mümkündür.

Bunun yanında tek daire olarak kendi dairenizin yenilenmesi, tadilat yapılması konusunda firmamızdan teklif alabilirsiniz.

Teklif almak için tıklayınız...

Beşiktaş, Şişli, Kadıköy ve Beyoğlu ilçelerinde satmayı planladığınız eski daire, bina veya arsalarınıza fiyat teklifleri sunuyoruz.

Satınalma opsiyonunun yanı sıra binanızı yeniden inşa edip veya farklı sistemlere binanızı uyarlamak suretiyle kira getirinizi maksimum seviyelere çekip birlikte kazanmanın yollarını sizlerle sunuyoruz.

Teklif almak için tıklayınız...